Start

Ogłoszenie dot. zajęć w roku akademickim 2021/22

Szanowni PT studenci kierunków odbywających kurs z anatomii w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej CB WUM

W związku z rozpoczęciem zajęć w roku akademickim 2021/22 wszystkie informacje dot. ich organizacji proszę odszukać w zakładkach poszczególnych kursów na platformie e-learningowej (https://e-learning.wum.edu.pl/) .

 

Studenci kierunku lekarsko-stomatologicznego rozpoczynają zajęcia 12.10.2021. Kurs dedykowany studentom tego kierunku zostanie udostępniony na platformie we środę, tj. 6.10.2021.

Biuletyn Zakładu Anatomii Prawidłowej i Klinicznej

Zapraszamy wszystkich studentów do prenumeraty Biuletynu Zakładu Anatomii Prawidłowej i Klinicznej. Wszyscy ci, którzy nie lubią śledzić zmian na tablicy ogłoszeń przy sekretariacie, otrzymają dzięki niemu najświeższe informacje prosto na swój adres e-mail. Wystarczy tylko wybrać zakładkę Biuletyn w lewym menu, wybrać właściwą opcję (np. odznaczyć opcję "English Division" jeśli ktoś nie chce otrzymywać informacji przeznaczonych dla studentów anglojęzycznych), a następnie kliknąć "Subskrybuj". W każdej chwili można zrezygnować z prenumeraty zgodnie z instrukcją, która pojawiać się będzie w każdej rozsyłanej wiadomości.
Jesteś tutaj: Start Start